Analýza zápasu: Sandgren T. - Wawrinka S.

Sport: Tenis Kurz: 1.41 Tip: 2 Soutěž: Australian Open Datum zápasu: 18.01.2018 10:30

A máme tady další tenisový tip z Australian Open. Tentokrát opět budeme věřit ve výhru Stana Wawrinky v kurzu 1.41. 

Wawrinku jsme rozebrali již v úvodním dnu Austalian Open, jeho výkon byl velkou neznámou, jelikož se vracel po zranění kolena a nikdo nevěděl, jak to s ním bude na kurtu vypadat. My pečlivě sledovali videa a rozhovory, kde Stan působil velice pozitivně a plný sil, což se také proti Berankisovi ukázalo. První dva sety Švýcar vyhrál snadno, poté přišel výpadek ve třetím setu a ten čtvrtý si již pohlídal. 
 


Aktivuj svůj účet a získej 200 Kč do hry bez jakéhokoliv omezení.

Získej také vstupní bonus až do výše 100.000 Kč.

Registruj se k MaxiTipu zde a vyber 200 Kč na sázky ZDARMA!
 

Dnes proti němu bude stát typově podobný tenista jako byl Berankis. Tennys Sandgren, ročník 1991, hrající pravou rukou. Je to hráč, který se pohybuje převážně na challengerech, jeho karierní maximum je 85. místo, poslední rok se pohybuje kolem 100. místa na žebříčku. 
 


Sandgren nemá nikterak kvalitní podání, dokáže se udržet ve výměně a občas zahrát vítězný forehand. Stan by měl být ve všech aspektech hry lepší, lépe podává, má mnohem lepší backhand i forehand a pokud předvede výkon, jako v prvním mole, tak by to mělo v klidu stačit. Sandgren sice porazil hladce 3:0 na sety Chardyho, ten ovšem již poslední rok hrál opravdu špatně a i v prvním zápase na Australian Open  předvedl bídný výkon. Za nás jasně Wawrinka.

Zpět na seznam tipů