Analýza zápasu: Atlanta - New Orleans

Sport: Basketball Kurz: 1.64 Tip: 2 Soutěž: USA: NBA Datum zápasu: 18.01.2018 01:30

Hvězda New Orleans Anthony Davis se zapsala do historie NBA jako sedmý hráč, který ve dvou zápasech po sobě zaznamenal aspoň 45 bodů a 15 doskoků. Oba duely jeho celek vyhrál a oba v prodloužení, v neděli v New Yorku 123:118 a včera v Bostonu 116:113. Dnes tak hosté odehrají třetí utkání ve čtyřech dnech a po dvou náročných prodlouženích to nebudou mít v Atlantě snadné. Hawks jsou nevyzpytatelným týmem. Po vítězství v Denveru podlehli doma slabému Brooklynu, aby vzápětí v pondělí doma porazili silné San Antonio. Celkově ale Atlanta výrazně zaostává, s bilancí 12-31 je nejslabším mužstvem celé ligy. Hostující Pelikáni se naopak zvedají, jsou tři výhry v plusu a na hraně postupu do play-off, takže každé vítězství je pro ně důležité.

Aktivuj svůj účet a získej 200 Kč do hry bez jakéhokoliv omezení.

Získej také vstupní bonus až do výše 100.000 Kč.