Analýza zápasu: Chomutov - Olomouc

Sport: Hokej Kurz: 1.68 Tip: 02 Soutěž: Extraliga Datum zápasu: 06.12.2017 17:30

Krásný den všem fanouškům extraligy! V rámci předehrávky sedmadvacátého kola budeme sledovat střetnutí mezi Chomutovem a Olomoucí. Startujeme v SD ARÉNĚ od 17:30!

Chomutovští hokejisté jsou aktuálně na dvanácté pozici extraligové tabulky, v případě dnešní tříbodové výhry se ovšem mohou dostat bodově na jedenácté Pardubice, čímž by zároveň odskočili sousednímu Litvínovu. Pirátům se v posledních kolech vůbec nedaří, naposledy inkasovali nejvýraznější porážku v sezóně, Mladé Boleslavi podlehli 0:5.

Kohouti se aktuálně nacházejí na šesté pozici Tipsport extraligy a v případě výhry mohou zmenšit náskok páté Komety Brno. Moravané mají za sebou tři venkovní prohry v řadě, v posledním utkání nestačili na domácí půdě na Vítkovice a prohráli 0:1. Z Chomutova si Olomouc minimálně bod odveze!


Analýza a tip Vojtovo Sázení


Zápas: Chomutov - Olomouc

Sport: Hokej, Tip: Neprohra hostů (02)

Liga: ČESKO: Extraliga, Kurz: 1.68


 


Vojtovo Sázení publikuje v průměru několik sportovních tipů denně a zveřejňuje je zpravidla nejpozději 5 hodin před začátkem zápasu. Každý tip na tomto webu má vyšší pravděpodobnost výhry a výhodnost kursů. Pozor, nečekejte jen výhry a nezlobte se na nás za prohry. Snahou je, aby naši poradci dosahovali výnosů v dlouhodobém horizontu. Rozhodnutí o sázce je na vás, tento servis má informativní povahu. Naše statistika je dlouhodobě nad 70% a všechny tipy jsou ZDARMA!

Zpět na seznam tipů