Analýza zápasu: České Budějovice - Havířov

Sport: Hokej Kurz: 1.38 Tip: 1 Soutěž: WSM Liga Datum zápasu: 06.12.2017 17:30

Celek z Těšínského Slezska patří v probíhající sezoně mezi průměrné celky WSM ligy. Po polovině ročníku to vypadá, že AZ čeká boj o postup do play off. Tým trenéra Martina Janečka se dlouho držel na postupové hraně, tři prohry v řadě však Havířov odsunul na aktuální desátou příčku se čtyřiceti body. Na osmou Třebíč činí manko aktuálně čtyři body. O něco lépe se Havířovským v poslední době daří na ledě soupeřů, nicméně AZ by si přál ustálit své výkony. Havířov nemá hráče, který by se nacházel mezi dvacítkou nejlepších v kanadském bodování. Nejlépe se daří dvojici Kalus-Sikora, která posbírala osmnáct bodů. V brance se tým opírá o zapůjčeného brankáře Motoru Ondřeje Bláhu.

Jihočeši se po poslední výhře se Slavií vyhoupli poprvé v sezoně do čela tabulky, ačkoliv jen o bod před druhé Karlovy Vary. Po změně trenéra se Motor přeci jen rozjíždí a duelem s Havířovem zakončí domácí trojboj, v němž je zatím stoprocentní. Motor v Budvar aréně, která byla letos už čtyřikrát vyprodaná, ještě neprohrál a jako jediný v soutěži drží domácí neporazitelnost. Dalším českobudějovickým primátem je nejlepší defenziva, které povětšinou velí Petr Kváča. V ofenzivě se o góly nejčastěji stará největší hvězda mužstva Václav Nedorost (11+15), Motor však disponuje řadou kvalitních hokejistů jako Petr Vampola, Luboš Rob, Rok Pajič nebo ostřílení obránci Kutlák s Filipem Novákem.


Analýza a tip Vojtovo Sázení


Zápas: České Budějovice - Havířov

Sport: Hokej, Tip: České Budějovice

Liga: ČESKO: WSM Liga, Kurz: 1.39


 


Vojtovo Sázení publikuje v průměru několik sportovních tipů denně a zveřejňuje je zpravidla nejpozději 5 hodin před začátkem zápasu. Každý tip na tomto webu má vyšší pravděpodobnost výhry a výhodnost kursů. Pozor, nečekejte jen výhry a nezlobte se na nás za prohry. Snahou je, aby naši poradci dosahovali výnosů v dlouhodobém horizontu. Rozhodnutí o sázce je na vás, tento servis má informativní povahu. Naše statistika je dlouhodobě nad 70% a všechny tipy jsou ZDARMA!

Zpět na seznam tipů