Analýza zápasu: Sparta Praha - Jihlava

Sport: Hokej Kurz: 1.44 Tip: 1 Soutěž: Extraliga Datum zápasu: 03.12.2017 15:00

Pro domácí Spartu půjde o výjimečné utkání, protože ho odehraje ve speciálních výročních dresech k oslavám 114 let od založení klubu. Hosty budou při nedělním duelu hokejisté Jihlavy. Velkým favoritem jsou v tomto utkání domácí a my sázíme jejich čistou výhru. 
 


Výkony Sparty jsou jako na houpačce a její fanoušci si nemohou být jistí v podstatě ničím. Před minulým extraligovým kolem byli Pražané až na desátém místě, díky tříbodovému vítězství v Pardubicích se ale vyhoupli alespoň na sedmou pozici. Ani to však není místo, kde by Sparta chtěla být. Její ambice jsou mnohem vyšší a tři body v domácím prostředí by měly být pro svěřence Františka Výborného povinností. 

Díky úspěchu v Pardubicích by sebedůvěra hráčů měla narůst. Především pak Jaroslavu Hlinkovi, který se dočkal první trefy v této sezoně. Sparta po delší době dala v brance prostor Samimu Aittokalliovi, který se s výzvou popasoval skvěle. Daří se také posile Richardu Jarůškovi, který má v šesti zápasech za Spartu sedm bodů (4+3).
 


Jihlava je na samém dně extraligové tabulky. Nováček soutěže si v této sezoně nevede dobře, ale zatím je brzo dělat ukvapené závěry - odehraná je teprve polovina základní části. Dukla v posledních dvou zápasech stáhla svou ztrátu na předposlední tým, protože dvakrát využila výhody domácího prostředí. Na vítěznou vlnu se Jihlava naladila proti Olomouci, kterou porazila 3:2 v prodloužení, v pátek pak zdolala hladce Mladou Boleslav 3:0. 

Vedení mužstva reaguje na postavení týmu v tabulce změnami v hráčském kádru. V poslední době Duklu posílili obránce Matěj Stříteský či útočník Wacey Rabbit. Pravidelně posílá své hráče na Vysočinu prvoligový Motor  hráčem, který by měl pomoci tentokrát, je Lukáš Květoň.


Analýza a tip Vojtovo Sázení


Zápas: Sparta Praha - Jihlava

Tip: Sparta Praha

Kurz: 1.44


 

Zpět na seznam tipů