Analýza zápasu: Troicki V. - Isner J.

Sport: Tenis Kurz: 1.61 Tip: 1S Soutěž: Šanghaj (Čína) Datum zápasu: 12.10.2017 11:30

Isner se v prvním zápase proti Lajovičovi zranil a zápas otočil se štěstím ve dvou TB. I ve včerejším zápase proti devatenáctiletému Tsitsipasovi byl horším hráčem na kurtu. Na některé míčky se ani nepohnul, navíc už ani neměl tak jisté podání. Řekovi nabídl šest brejkbalů a i 14 es je na "BigJohna" na hardu těžký podprůměr. Tsitsipas byl lepším hráčem a nedokázal proměnit ani jeden brejkbol, takže prohrál ve dvou TB, kde mu chyběly zkušenosti. Každopádně teď proti Isnerovi stojí velezkušený Srb Victor Troicki.

Náš tip: Domácí vyhrají alespoň 1 set

Troicki letošní sezónu moc k vidění nebyl. Největší úspěchy jsou dvě semifinále ATP turnajů, kde měl i zdravotní problémy, ale zde v v Pekingu je v pořádku a má skvělou formu. V prvním kole otočil zápas proti Shapovalovi (50. ATP), kde mu dal ve třetím setu kanára. A včera poslal domů světovou sedmičku Thiema, který mu rozhodně nedal nic zadarmo a byl k vidění prvotřídní tenis od obou hráčů. Troicki zde loni dokázal porazit například Nadala!

Rozjetý Srb má na to porazit polovičního Isnera, takže proč ho za krásný kurz nezkusit? My volíme sázku, že uhraje alespoň jeden set v kurzu 1.61!

Zpět na seznam tipů