Analýza zápasu: Garcia C. - Sharapova M.

Sport: Tenis Kurz: 1.68 Tip: 2 Soutěž: Tianjin (Čína) Datum zápasu: 10.10.2017 05:00

Dobrý den, analýza na zítra se týká ženského tenisového duelu Garcia - Sharapova. Kdo sledoval turnaj v Pekingu, musí být stejně překvapený jako my. Začíná nový turnaj Tianjin a zde úplně jasně volíme Sharapovou. Nepochopitelně jde kurz nahoru a my toho využijeme. Proč?

Turnaj v Pekingu byl z pohledu Caroline neskutečný. Kolikrát to vypadalo, že je na dně a zápas ani nedohraje. Ve čtvrtfinále ji byla v cestě Svitolina, která měla celý zápas pod kontrolou. Garcia byla několikrát ošetřena a vypadalo to, že match ani nedohraje. Možná ani sama neví jak, ale dotáhla to do vítězného konce a nejeden sázkař zaplakal. V dalším kole ji čekala rozjetá Kvitová, která ale nepředvedla vůbec nic a podlehla 2-0. Kvitová tam vyřadila třeba Strýcovou a dokonce i Wozniacki. Opět výsledek, který nemá logiku. Finále Garcia C. - Halep S., kde opět vyhrála Garcia 2-0. V zápase se zdála horší, ale udeřila vždy ve správný čas. Podivný turnaj.

Zpět ale k tipu Garcia - Sharapova. Nedovedu si představit, že Garcia se nyní přesune na další turnaj a bude pokračovat na vítězné vlně. Vypadala, že toho má opravdu dost a je až neskutečné, že turnaj v Pekingu dokázala vyhrát. Myslím si, že Tianjin vzdá! Nebo se na něj skutečně podívá, ale hned v prvním kole ji čeká debakl a pojede si domů odpočinout. Volíme jednoznačně Sharapovou! Tady se nemusíte bát, dáváme tomu 100%. To, co se stalo v Pekingu, se už nebude nikdy opakovat a dá se hovořit o životním štěstí Caroline. Popravdě bych se ani nedivil, kdyby za několik měsíců vyšel článek, že Garcia použila zakázané látky. Hodně štěstí!