Analýza zápasu: Lopez F. - Karlovič I.

Sport: Tenis Kurz: 1.76 Tip: 1 Soutěž: Šanghaj (Čína) Datum zápasu: 09.10.2017 05:00

Vítáme vás u dnešní analýzy. Vybrali jsme si tenisový duel Lopez F. - Karlovič I. v Číně. Dnešní tip je na Lopeze v krásném kurzu 1.76, který ale každou hodinou klesá. Pojďme si napsat, proč jsme si i my vybrali sázku na španělského hráče.

Ivo Karlović (* 28. února 1979 v Záhřebu) je profesionální chorvatský tenista. Je se svými 208 centimetry vůbec nejvyšším hráčem, který kdy hrál na okruhu ATP. Díky této výšce těží body zejména ze servisu, který patří k nejrychlejším v současném tenise. Jeho hra se vyznačuje množstvím bodů získaných přímo z podání. Je držitelem bývalého rekordu v počtu zahraných es během jednoho utkání (78 es proti Radku Štěpánkovi v semifinále Davisova poháru 18. září 2009, ve kterém Karlović přesto prohrál 7:6 6:7 6:7 7:6 14:16), a také nejrychlejšího podání v profesionálním tenisu (255 km/h).

Největší problém je v tom, že Karlovič není ve své kůži už nějaký čas. Trápí ho problém s ramenem a to se může projevit i dnes. Lopez má také silné podání a je jen opravdu malá šance, že by mohl ztratit. A tak se bude celý zápas čekat na zaváhání Karloviče, který není v ničem lepší. Bylo by překvapením, kdyby Karlovič dotáhl tento duel do vítězného konce. Sázíme: 1!

Zpět na seznam tipů