Máte nějaký dotaz a rádi byste na něj znali odpověď? Postačí se přihlásit a prostřednictvím formuláře dotaz vložit.

Ahoj, je to lehké. Rozklikneš nabídku u daného zápasu a máš tam vždy počet gamů. Bud plus nebo mínus a vypsané hranice. Pokud to nechápeš, napiš mi prosím na email přes kontaktní formulář a já ti to vysvětlím. Popř.přiložím i nějaké obrázky :)

Dobrý den, premium zdarma bylo pouze pro prvních tisíc. Pro další dělám různé akce, které jim pomohou PREMIUM zdarma získat. Pokud nechtějí čekat na akce, mohou si PREMIUM členství zakoupit s tím, že mají následující výhody: informuji je pomocí sms, na žádost zašlu celou analýzu, je možný osobní kontakt a věnuji se jim přednostně. 

Dobrý den. Omlouvám se, ale Vy a ani několik dalších lidi nechápete, že číslo bylo v článku, který jsem aktualizoval jednou za den. V článku se počet registrací neaktualizoval. Aktuální číslo registrace najde každý v sekci můj účet. Přeci nemohu přepisovat článek a upravovat počet volných míst po každé registraci. Ano, druhé tisícovce jsem rozdával premium tipy za registraci a všem jsem dal vědět. Všichni měli dost času. Kdo chtěl, tak akci využil. Nyní už není aktuální. Ale řeknu Vám jedno, že jste to Vy, přiřadil jsem Vám premium na 14 dní:)))). Hezký den. 

Ahoj, je to lehké. Dancevic je můj oblíbbený hráč na trávě a bylo mi jasné, že Karlovičovi pořádně zatopí. Věřil jsem tomu hodně :)

Dobrý den, v tomto případě to znamená, že Dancevic má 2,5 gamů navíc. Sázka tedy vyjde, i když by prohrál třeba 7.6 a 7.6 = 14-12 (12plus2.5 je 14.5 = Dancevic má víc :))

Ahoj, každému PREMIUM TIPU, který vložím na webu, věřím na 100%

Dobrý den, v tomto případě to znamená, že Dancevic má 2,5 gamů navíc. Sázka tedy vyjde, i když by prohrál třeba 7.6 a 7.6 = 14-12 (12plus2.5 je 14.5 = Dancevic má víc :)). Na kurzy čekám od rána, nejrychleji to vypisují na zahraničních kancelářích a kolem 9-10 ráno to vypisuje fortuna a tipsport. Aktuálně už to fortuna vypsala. TIPsport by měl vypsat. Hezký den. 

Ahoj, premium věnuji více času. Dávám tam tipy, kterým opravdu věřím na 100%.Samozřejmě je to tip, takže nemusí vyjít, ale vždy na něm nechám maximum času. 

Dobrý den, na jaký dotaz chcete odpověď?

Ahoj, připravuji ho na zítra. 

Dobrý den. Omlouvám se, ale Vy a ani několik dalších lidi nechápete, že číslo bylo v článku, který jsem aktualizoval jednou za den. V článku se počet registrací neaktualizoval. Aktuální číslo registrace najde každý v sekci můj účet. Přeci nemohu přepisovat článek a upravovat počet volných míst po každé registraci.

Ahoj, buď vypíšou a nebo ho dají na live. Doporučuji pohlídat. Možná to sebrali z nabídky, jelikož to mohlo hodně lidí vsadit ve stejný čas. 

Dobrý den, v tomto případě to znamená, že Dancevic má 2,5 gamů navíc. Sázka tedy vyjde, i když by prohrál třeba 7.6 a 7.6 = 14-12 (12plus2.5 je 14.5 = Dancevic má víc :))

Dobrý den, dnes napíšu krátký článek o handicapu. Mělo s tím problém více sázkařů. 

Dobrý den, premium tip byl vypsán na tipsportu i fortuně (samozřejmě i na zahraničních sázkovkách). 

Ahoj, měli by. Případně doporučuji vyčkat na live. Tam se stejná (podobná) sázka určitě nechá vybrat.

Ahoj, v sekci můj účet po přihlášení máš ID. Zkontroluj prosím. Pokud bude pod 1000, máš mít premium a je někdo chyba. Pokud nad, tak jsi až ve druhé tisícovce. 

Ahoj, to je poslední akce, kterou dělám. Nečekal jsem tak velký zájem. Mám celkem 5 kanceláří a kurzy vybírám ráno. Vstávám kolem šesté, protože ještě nepadají. Pokud s tím chceš poradit, napiš mi na email. Hezký den. 

Ahoj, znamená to, že v zápase padne 22.5 a více gamů (her). Tudíž musí padnout 23 a víc. Příklad: 7:6 7:5 = 25, sázka by vyšla. Tento zápas se dá vsadit téměř všude, u Tipsportu to nalezneš jako sázku Počet gamů: 23 a víc a u fortuny počet gamů: Muller G. - Mannarino A. (22.5) - plus. :))

Týden ti dám, co mám s Tebou dělat :)) ale vyjimka.....

Ahoj, já dávám úplně všechno. Nejraději mám LIVE sázky. Vyberu si zápas, počkám si na něj a dávám podle průběhu. Samozřejmě si nejprve analyzuji oba hráče, něco vsadím dopředu a pak vyčkávám, popř. jistím nebo přidávám. Částku dávám pokaždé jinou, ale mám klienty, kteří nemají vysoký bank, proto vždy doporučuji každou sázku za 500,- kč až 1 000,- kč a snažím se, aby jejich výdělek byl 5-10 tisíc měsíčně. 

Dobrý den. Omlouvám se, ale Vy a ani několik dalších lidi nechápete, že číslo bylo v článku, který jsem aktualizoval jednou za den. V článku se počet registrací neaktualizoval. Aktuální číslo registrace najde každý v sekci můj účet. Přeci nemohu přepisovat článek a upravovat počet volných míst po každé registraci.

Ahoj, ano, nyní je už aktivní. 

Ahoj, tvé id je 1118, což si můžeš zkontrolovat v sekci můj účet. Toto číslo znamená i číslo registrace. 

Ahoj, tvé id je 1170, což si můžeš zkontrolovat v sekci můj účet. Toto číslo znamená i číslo registrace. 

Ahoj, aktuálně u fortuny, měl by vypsat i TIPSPORT A CHANCE. 

Ahoj, uvidím. Měsíčně to bude 10-30 :)

Ahoj, v článku jsem aktualizoval číslo každý večer. To číslo tedy nebylo aktuální při každé registraci. Tudíž se někdo nemusel vejít do tisícovky. Každý kdo má id 1-1000, má nyní aktivní PREMIUM členství na 14 dní. Kdo je nad 1000, ten to bohužel nestihl. Své id si můžeš zkontrolovat v sekci MŮJ ÚČET. Kvůli velkému zájmu udělám ještě jednu akci ve středu večer a rozdám PREMIUM zdarma CELÉMU zbytku. BUDU INFORMOVAT EMAILEM.