Začátek příběhu se začal psát už v roce 2014, kdy jsem se rozhodl jít s kůží na trh a vdechnul život sázkařskému portálu Vojtovo Sázení. Sázení bylo vždy mojí největší životní vášní a za tu dobu co sázím, jsem si pro sázení vypěstoval cit, díky kterému jsem schopen tipnout většinu zápasů dobře.

Vojtovo Sázení jsem založil proto, abych obyčejným sázkařům ukázal, že nemusí živit sázkové kanceláře a že je opravdu hloupost sázet plachty za desetikorunové částky. Poskytoval jsem dva druhy tipů. FREE tipyPREMIUM tipy. FREE tipy byly zdarma, umožňovaly lidem lehce vydělávat. PREMIUM tipy byly placené a velmi úspěšné tipy, díky kterým lidé vydělali spoustu peněz. 

Hned od založení projektu jsem měl jedny z nejúspěšnějších tipů na trhu, které vydělávaly celé řadě lidí opravdu slušné peníze. To se ovšem nelíbilo konkurenci, která dělala vše proto, aby zničila nejen projekt Vojtovo Sázení ale i mě samotného. S podnikáním jsem neměl nikdy žádné větší zkušenosti a tak bylo pro zkušené žraloky prohnilého systému jednoduché zlikvidovat jednoho obyčejného kluka, který lidem poskytoval výdělečné tipy. Všichni moc dobře věděli, že moje výdělečné tipy jim výrazně ukrajují z jejich koláče a že představuji hrozbu. Zhruba po roce fungování Vojtova Sázení se situace začala zhoršovat, přišel nátlak ze všech stran. Vyhrožovali mi, zastrašovali mě, posílali na mě všelijaké kontroly, zkrátka se mě snažili zašlapat do země. A skoro se jim to povedlo.

Naštěstí jsem na své cestě životem potkal spoustu vlivných a známých osobností, které se za mě postavily a pomohly mi tento tlak ustát. A já díky tomu mohu pokračovat k dosažení svého snu. Chci lidem dokázat, že se dá sázením opravdu vydělat a že jsou to sázkové kanceláře, které mají krachovat. Dnešním dnem oficiálně opětovně spouštím službu Vojtovo Sázení s přízviskem 2016 a věřte, že to bude rok, který bude ve znamení pláče konkurence a sázkových kanceláří. Společnými silami s nimi pořádně zatočíme. Nejvýdělečnější sázkové poradenství se vrací a to v plné síle.  K dispozici budeme mít opět dvě služby a to FREE tipy a PREMIUM tipy. FREE tipy budou k dispozici všem registrovaným uživatelům zdarma a budu je přidávat 2x týdně. PREMIUM tipy budou stát 990 Kč na měsíc a bude jich minimálně 20. Kvalita PREMIUM tipů bude oproti FREE tipům výrazně vyšší a s garantovaným ziskem.

Rád přivítám jakékoliv nápady, rady a kritiku. Cílem Vojtova Sázení bylo vždy vybudovat sázkařskou komunitu a vzájemně si pomáhat ve své cestě za oškubáním sázkových kanceláří. A dnes tomu není jinak.  Nikoho nenutím Vojtovo Sázení navštěvovat, sázet FREE tipy nebo kupovat PREMIUM tipy. Portál je určen pro lidi, kteří si chtějí přivydělat nějakou tu kačku navíc a naučit se sázet. Portál spouštím znovu jako poděkování pro mé bývalé klienty, se kterými jsme tvořili něco jako rodinu. Vždy jsme drželi při sobě a dnes tomu není jinak. Nikdy jsem na nikoho neútočil, ale nyní je ten pravý čas se začít bránit. Nenechám o sobě psát nesmysly. Zloba a zášť je většinou podložena závistí a často se projevuje v anonymních dopisech. Sázkové kanceláře a hlavně hyeny z konkurence těšte se, Vojtovo Sázení je zpět!

  Sleduj můj Facebook