Jeden z největších herních operátorů na světě Bet365 se neustále rozrůstá. Potřebuje proto více a více zaměstnanců. Důkazem rychlého rozvoje může být třeba to, že jeho manchesterská kancelář potřebuje stále větší prostor.

Když se společnost před třinácti měsíci do technologického centra stěhovala, potřebovala místo pro asi šedesát lidí. Teď už jich je asi 110 a v dohledné době se tohle číslo zvětší asi na 150 osob. Jde přitom především o zkušené zaměstnance na pozice seniorních vývojářů, vedoucích týmů či projektových manažerů.

"Ohromilo nás, jak rychle se naše nová kancelář chytila a jak moc je produktivní. Město a okolí nám nabídlo spoustu mladých a talentovaných lidí. Zdejší tým si rychle vytvořil výborný pracovní vztah s centrálou ve Stoke. První výsledky spolupráce vidíme už nyní," řekl šéfvývojář Bet365 Wrren Hughes. Podle jeho slov je hlavním důvodem dalšího rozvoje především práce na relativně nových technologiích, které reprezentují například programovací jazyky Erlang, Elixir a Go.

Zpět na přehled článků

  kde můžeš sázet na sport