Žít v dnešním prohnilém světě není žádný med. Žijeme v systému, který řídí pár vyvolených a je s námi zacházeno jako s figurkami na šachovnici. Snaží se nás udržovat ve strachu, mít nás v šachu.

Já osobně systém nesnáším a nic mě nedonutí k tomu, abych se jím nechal svázat. Jednoduše odmítám plavat s proudem, plavu proti. 

Od malička nám rodiče a společnost tlačí do hlav, že bez školy vlastně nic nedokážeme. Uč se, nebo z tebe nic nebude. Když nebudeš mít dobré známky, budeš zametat chodníky. A realita? Drtivá většina lidí s vysokoškolským titulem je bez práce a žebrá o potupnou práci na pracovních úřadech. Škola je v drtivé většině případů pouze zabijákem osobnosti a talentu, protože si člověk zbytečně plní hlavu naprosto zbytečnými a v reálném životě nepoužitelnými informacemi.

To je ta zářná budoucnost a život, který nám byl celé dětství a dospívání předkládán? Nenechte se vysmát. Svět je ve skutečnosti úplně jiné místo, než si myslíte. A ten kdo už prohlídnul skrz, mi dá určitě za pravdu. 

Já se rozhodl jít vlastní cestou. Rozhodl jsem se opustit svoji komfortní zónu a vydal jsem se na strastiplnou cestu plnou pádů a překážek. Dal jsem do toho vše a ne vždy to byl med. Pamatuji doby, kdy jsem neměl v peněžence ani halíř, hlad narůstal a já se s tím vším musel poprat naprosto sám. 

Sázení mě zformovalo. Poznal jsem sám sebe. Naučil jsem se krotit a kontrolovat svoje emoce. Jasně, začátky byly hrozné, ale postupem času jsem zjistil, že to jde i jinak. Přestal jsem sázet ty nesmyslné plachty, začal jsem sledovat statistiky a záznamy a karta se začala otáčet.

S prvními soukromými úspěchy přišel i portál Vojtovo Sázení, který naprosto ovládnul celou komunitu sázkařů v ČR. Začali se o mě zajímat nejen sázkaři, ale i závistivci, úřady a média. Byl jsem tak úspěšný že se na mě špína valila ze všech stran a já jsem na chvíli uvěřil tomu, že ke svému cíli nedojdu. Vojtovo Sázení jsem z důvodu nekonečného tlaku ze strany konkurence a nepřejících lidí nakonec skutečně pozastavil, ale když jsem si dal 2 a 2 dohromady, zjistil jsem, že to je přesně to, na co jsem celou dobu čekal.

Byla to zkouška. Zkouška, která měla otestovat moji vůli a odhodlání. Nevzdal jsem se a nikdy se nevzdám. Vojtovo Sázení je zpět a i přesto, že nikdy neskončilo, věřte tomu, že tento rok to opět ovládneme.

A na vás všechny apeluji, pokud máte nějaké sny, nenechte si je vzít. Já jsem jasným příkladem toho, jak to vypadá, když se začnou vaše sny plnit. Ze začátku to bude bolet, budete pochybovat, budou se vás snažit znemožnit a pošpinit, ale vy nesmíte ustoupit. Nesmíte se vzdát. Ten, kdo se nevzdává, ten vyhrává.

Děkuji, že jste si dali tu práci a dočetli tento kraťoulinký bloček až do konce, ani nevíte, jak jste mi chyběli. Bez vás bych nebyl nic. Bez vás bych byl možná jen další zapšklý ubožák, který nadává na všechno kolem sebe a nikomu nic nepřeje.

Zpět na přehled článků

  kde můžeš sázet na sport