Nedávno jsem vám ukázal, jak jsem vyhrál za 5 dní 306 tisíc na LIVE a zveřejnil všechny moje tikety. Tentokrát jsem si počkal na sobotní Australian Open, kde jsem viděl hodnotné zápasy. Vsadil jsem klasický tiket za 10 000,- kč v kurzu 11, tudíž moje výhra mohla být 110 000,- kč. Na poslední zápas jsem ale nečekal a bral krásných 77 600,- kč. Později se ukázalo, že jsem udělal dobře, protože poslední tip (G.Dimitrov-Gasquet: Počet gamů: 35 a víc) by nevyšel.

Můj názor na Australian Open?
Australian Open, The Grand Slam of Asia/Pacific, je jeden ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hraný v druhé polovině ledna a jediný na jižní polokouli. Úvodní ročník se konal v roce 1905 jako amatérské mezinárodní mistrovství Australásie a do roku 1927 nesl název Australasian Championships. Poté, až do počátku otevřené éry tenisu v roce 1968 se jmenoval Australian Championships. V sezóně 1969 byl turnaj poprvé otevřen profesionálním tenistům, což odráží část „Open“ v názvu.

Můj názor je, že největší turnaje jsou dělané hlavně pro diváky. Právě zde je povrch pomalý a tenis mi připomíná takovou „pinkanou“. Už před turnajem jsem čekal mnoho překvapení a když jsem poprvé viděl povrch, bylo mi jasné, že zápasy budou vyrovnané. To je důvod, proč hodně volím sázku na gamy plus (bude hodně gamů), protože i outsider může favorita pěkně potrápit.
 Co jsem volil?
Thiem-B.Paire - Počet gamů: 32 a víc
Thiem se mi nezdá úplně ve své formě. Je vidět, že mu povrch nesedí a zde jsem věřil, že 32 gamů může s přehledem být. Bylo 37.

Karlovič-Goffin - Výhra hostů
Jednoznačně Goffin. Předvádí výborný tenis. Karlovič má svůj věk, teplota sahá do vysokých čísel, hraje se na tři vítězné atd…. Výhra Goffin 3:0.

A.Zverev - Nadal - Výhra hostů
Volil jsem Nadala, ale Zverev mu pěkně zatopil. Nakonec výhrála Nadalova zkušenost, ale v budoucnu se máme u Zvereva určitě na co těšit. Výhra Nadal 3:2.

Bautista - Ferrer - Výhra domácích
Jednoznačně Bautista, který na tomto povrchu vrátí téměř vše. Výhra Bautista 3:1.

Gi.Simon-Raonic -  Počet gamů: 33 a víc
Opět jsem věřil, že Simon dokáže uhrát tolik gamů, aby to stačilo na 33 a více. Simon dokázal uhrát i set, tudíž sázka s přehledem vyšla. 

G.Monfils-Kohlschreiber - Počet gamů: 32 a víc
Zde jsem se trochu bál, ale Kohlschreiber zahrál hezký tenis. Sázka vyšla přesně na gam.

Poslední zápas byl G.Dimitrov-Gasquet, kde jsem volil gamy a čekal vyrovnanější match. V tu dobu jsem mohl brát 77 600,- kč a to jsem také udělal. Sobotní den se povedl na jedničku. Pokud chcete odebírat moje PREMIUM tipy ZDARMA, šanci má každý. Stačí přejít do sekce PREMIUM. Na konci tohoto článku bych chtěl poděkovat všem návštěvníkům tohoto webu, protože je vidět, že Vojtovo Sázení je značka, která lidi baví a vysoká návštěvnost to jenom dokazuje. Náš tým je vám kdykoliv k dispozici. S pozdravem Vojtovo Sázení. 

Zpět na přehled článků

  kde můžeš sázet na sport