Od Nového roku vyšel nový zákon, který zakazuje sázet u zahraničních sázkových kanceláří. Pokud nebudou mít zahraniční sázkové kanceláře licenci, nemohou na území ČR působit a měla by proběhnout blokace jejich webu. Ty lepší o licenci zažádaly, ale celý proces trvá. Dokonce i Tipsport a Fortuna chtějí spustit casina, ale také zatím nedostali potřebné oprávnění.

Já využívám především ty zahraniční a asijské sázkové kanceláře. Proč? Často se nesetkáte s limity a tikety nekontrolují bookmakeři. Aplikace v tuzemsku jsou pomalé a skoro každý zaměstnanec si zobrazí váš profil. Jedna taková příhoda se mi stala, když jsem u Fortuny prohrál (v době největší slávy Vojtovo Sázení) kolem 150 tisíc. Informace se dostala ven a začalo se o tom povídat. Jak je to možné? Nevím jak jinde, ale třeba u Fortuny se na váš osobní profil může podívat každý zaměstnanec, skoro i uklízečka. Pokud si vyberete sázkovou kancelář v zahraničí, máte jistotu, že se udržíte v anonymitě.

Třeba u Sazkabet.cz jsem si vsadil čtyřhru a kolečko schvalování se točilo, že stav z 15:15 skočil až na 15:40 a pak se mi sázka schválila. Když jsem psal na podporu, že to trvá, dostalo se mi odpovědi, že to byla prodleva jen 19 vteřin a za tu dobu se nestihnou uhrát dva míčky, tudíž je vše v pořádku. Zkrátka se u nás mají ještě co učit, aby byli sázkaři spokojení a nevyhledávali zahraniční sázkové kanceláře.

Pojďme ale k věci. Jedničkou u nás je jasně Tipsport a proto jsem si ho vybral pro mojí pětidenní LIVE cestu. Jak se mi vedlo? Docela slušně, nyní si projdeme tiket po tiketu a sečteme konečný výdělek.

 

Začal jsem v pátek k večeru a počkal jsem si na svého oblíbence Bautistu. Ten narazil na turnaji v Indii na Youzhnyho. Před zápasem bylo na favorita 1.25, což je směšné a opět se potvrdilo, že je vždy lepší počkat na LIVE. Bautista jasně dominoval, ale první set prohrál. Věřil jsem v otočku a uskutečnil sázku za 10 000 tisíc v kurzu 2.84. Bautista bez problému otočil a měl jsem první čistý zisk 18 400,- kč. Odkaz na tiket zde


Dalším v pořadí byl tenis. Jednalo se o zápas Murray Andy – Berdych, kde měl Tomáš zrovna slabší chvilku a brutálně nezvládal podání v prvním setu. Nebál jsem se toho a podal, že ztratí podání ve 4. gamu a také se tak stalo. V kurzu 2.96 si připisuji čistou výhru 16 464,- kč.  Odkaz na tiket zde

 

Ihned jsem přešel na hokejovou Spartu s Boleslaví. Tady hrála oslabená Boleslav proti silné Spartě doma. Věřil jsem, že se domácím podaří skórovat a vyhrát první třetinu. To se vyplatilo. A čistý zisk byl 7 330,- kč. Odkaz na tiket zde.


 

Vrátil jsem se ke druhému setu Tomáš Berdycha a ten to nezvládal. V zápase kraloval Andy Murray a za předešlé výhry jsem si dovolil trochu zariskovat. Tou dobou se trápil i domácí Liberec v hokeji proti Vítkovicím. Co jsem zvolil, to už se podívejte sami. Za vklad 3 194,- kč jsem bral 15 586,- kč, čistý zisk tedy 12 392,- kč. Odkaz na tiket zde.

 

A měli jsme tu sobotu ráno a zajímavý duel Nishikori Kei - Wawrinka Stan. Když jsem se podíval na hřiště, povrch hrál do karet Nishikorimu a byl jsem si téměř jistý, že první set zvládne. Začátek dne přinesl čistý zisk 11 295,- kč. Odkaz na tiket zde


 

A máme tady rozjetého Dimitrova. Raonic Milos - Dimitrov Grigor, od tohoto duelu jsem si sliboval opravdovou lahůdku. Povrch neměl takovou rychlost, kterou by Raonic potřeboval. Tušil jsem, že to Raonic nedokáže a v obou setech dal proti němu. Čistý zisk 24 862,- kč! Odkazy na tiket 1.set zde a 2.set zde

 

Nyní vezmeme 5 zápasů za sebou. Tikety vám mohu poslat na ukázku do emailu. Další jsem volil čtyřhru Y.Sugita/D.Wu - Barrere/J.Eysseric, kde jsem volil - Barrere/J.Eysseric 2:0 na sety. To se úplně lehce potvrdilo a tip byl opět výherní. Pak jsem přešel k ženskému tenisu Mladenovic Kristina - Vandeweghe Coco. Ranařka Vandeweghe si poctivě držela servis a Mladenovicove naopak zatápěla při každém míčku. Volil jsem opět výhru Coco 2:0 a také vítězství ve druhém setu, což se skvěle povedlo. Medvedev Daniil - Sela Dudi, na tento match jsem čekal a byl jsem pěvně přesvědčený, že Medvedev zvítězí. Sela hrál pěkně, trochu překvapil, ale nestačilo to. Opět jsem volil zápas a druhý set Medvedev. Ten to potvrdil a vítězství bylo moje. Musím ale říct, že Sela zahrál taky pěkně. Opět Bautista, Paire Benoit - Bautista Roberto. Zde jsem si počkal a když se Bautista rozehrál, volil jsem, že uhraje své podání ve druhém setu a následující sebere. To se povedlo a trefil jsem parádní kurz 3.80. Bautista vrátil opravdu všechno, radost pohledět. A je to tady, Murray Andy - Djokovič Novak. Všichni dávali Andyho, ale Djokovice bych neodepisoval. Věřil jsem mu a vyplatilo se. Pak jsem dal 15 000,- kč na jeho vítězství ve druhém setu, mohl rozhodnout, ale nestalo se tak a první prohra přišla na svět. I tak mi tento maraton pěti zápasu hodil slušný balík. Čistý zisk s prohrou 15 000,- kč je 134 917,- kč.

 

A máme tady pondělí a druhý oblíbenec Kohlschreiber Philipp, kterému stál v cestě Fognini Fabio. Kohlschreiber si ihned v prvním gamu ztratil podání a na první set vyskočil kurz 3.00. To jsem nemohl nechat jen tak, protože do konce setu bylo ještě hodně daleko. Bookmakeři mi už nastavili limity, proto jsem dal tuto sázku 3x za 3 000,- kč. Výsledek parádní, čistý zisk 19 047,- kč. Odkaz na tiket zde.


 

 

A pak to přišlo, výdělek s obrovským štěstím. Hrál se zápas Mmoh Michael - Brown Dustin, kde byl mírným favoritem Mmoh. Brown je hračička a sledovat jeho zápasy, to je často i infarkt. Co dokáže zazdít, nebo naopak dát, je neskutečné. Volil jsem první set Browna, ale Mmoh se mi zdál lepší. Uznám, že se štěstím to vyšlo a ihned jsem otočil sázku a druhý set volil Mmoha.Ten si úplně s přehledem poradil s druhým setem a měli jsme tu třetí. Na Mmoha byl kurz 1.40 a vypadalo to, že Brown je odepsaný. Už mi o nic nešlo a při tak vysokém kurzu na Browna jsem zvolil právě jeho. A ono to fakt vyšlo. Brown zvítězil. Je to zrádné, ale tentokrát stálo štěstí na mé straně. Čistý zisk 37 534,- kč!

 

 

Pak jsem to zakončil, dal jsem ještě jeden tenis, tam se rozhodovalo v TB a večer dvě KHL. Večer jsem ještě zkusil fotbal u23, kde jsem nechal opět 15 000,- kč. Po této konečné sérii viz. níže jsem svůj live sázky maraton ukončil, finance vybral a účet nechal zablokovat. Jak se říká, v nejlepším se má přestat. Čistý zisk v závěru 39 386,- kč bez 15 000,- kč je 24 386,- kč.

 

Čistý zisk za pět dní je 306 627,- kč. Tento blog jsem napsal, jelikož toto byla jedna z mých nejúspěšnějších etap při live sázení a chci mít nějakou vzpomínku. Zároveň chci ukázat, že sázet se opravdu dá, ale člověk musí vidět stream, mít dostatečný kapitál a také nějakou tu dávku štěstí. Všem, kteří došli až sem, děkuji a nezapomeňte, že můžete odebírat moje PREMIUM tipy úplně zdarma. Stačí přejí do sekce PREMIUM. Pět let našeho fungování v oboru sázení se tento týden ukázalo! Ať se daří!

Zpět na přehled článků

  kde můžeš sázet na sport