Web verifikace.com si připravil rozhovor s dávným zakladatelem Vojtovo Sázení. Vojtěch K. odpovídá na otázky. Jaká byla jeho cesta, kolik dokázal tímto projektem vydělat a co vůbec dnes dělá?

 Ahoj Vojto, můžeš se nám krátce představit?
Ahoj, jmenuji se Vojtěch K. a je mi 24 let. Studoval jsem v Brně, pak jsem podnikal v Praze a nyní spolupracuji s londýnskou společností, která se zaměřuje na investice. 

 Nyní k věci. Vojtovo Sázení? Čí to byl nápad? Kde se to tu vzalo?
Můj velký koníček byl vždy sport, pak i sázení. Sledoval jsem zápasy, kurzy, zajímal se o to. Už v 18 jsem začal sázet. Měl jsem různé brigády a snažil jsem se studovat. Pak jsem zveřejnil pár tiketů a byl jsem kontaktován nejmenovanou firmou s nápadem vytvořit web, poskytovat rady a tipy návštěvníkům. Nehledal jsem nic složitého, web jsem pojmenoval úplně jednoduše Vojtovo Sázení.

 A jak to pokračovalo?
Dávali jsme tipy a články na web, najali reklamní společnost atd… 

 O Vojtovo Sázení se nemluví moc v dobrém, proč?
Stojím si za svým. Poskytovali jsme dobré tipy, proto jsme získávali stovky klientů týdně. Pokud by člověk neposkytoval dobrou službu, neměl by tolik klientů a nebyl za tak krátký čas populární. Vždyť ještě dnes se nás snaží lidé kopírovat, napodobovat a nikomu se nedaří. Proč? Nejde jim to a na prvním místě jsou peníze, které chtějí z lidí dostat. Já sledoval každý zápas a kolikrát jsem z toho ani nespal. Snažil jsem se, aby byla spokojena každá strana.

 A co se tedy stalo?
Jsme v ČESKU, dokud se daří, lidi mlčí. Pak přijde horší série a pro každého jste podvodník. Je jasné, že se pár měsíců nepovedlo a na tom lidé také padli. Každý si myslel, že vydělá s pětistovkou. Při sázení potřebujete vysoký kapitál, jasná pravidla a vydělává se minimálně. Rozhoduje každá setina kurzu. Sázkaři nejsou normální lidé, v jejich životě se prohrává a vyhrává, což má vliv na jejich náladu. Polovina z nich jsou gambleři. Pokud někdo prohraje, raději hodí vinu na vás. V tomhle státě slyšíte zkrátka jenom kritiku a za každým rohem číhá závist. Jsem rád, že jsem si tím prošel, protože mi to do života hodně dalo a vytvořilo silnou osobnost, kterou jen tak něco nepoloží.

 Jak to pokračovalo? Na internetu se dalo najít několik negativních recenzí a příprava hromadné žaloby. 
Nikdy jsem nebyl kvůli Vojtovo Sázení na policii. Na svém webu jsem měl podmínky, které jasně říkaly, že za tipy neručím. Stačila jedna věta, která mluvila za vše a nikdo nic nemohl. Jak jsem psal, já jsem každý tip prožíval a chtěl jsem, aby byl každý spokojený. Nemám černé svědomí a ani výčitky. Zůstalo mi i mnoho přátel a klientů. Recenze konkurenčních webů, které se snaží dělat reklamu tím, že mi špiní projekt, vůbec neřeším. Je to jenom snaha přiživit se. Stejně s tím nic neudělají a ukazují jenom na sebe, že závidí. Já vždy raději tvořím byznys a nikdy bych neztrácel čas tím, abych někoho špinil. Nikdy za mnou nikdo nepřišel a nepopovídal si z očí do očí. Vše jenom zá zády. 

 Sázkové kanceláře a spolupráce, prozradíš nám něco?
Několik zahraničních sázkových kanceláří dodrželo to, co splnilo. Tipsport mi tenkrát napsal, že o spolupráci nemá zájem. Toho si vážím, protože jsem alespoň neztratil čas. Do Fortuny jsem přivedl několik stovek klientů, patřil jsem do top 5 partnerů, pak nastoupila nová manažerka, která se stará o partnery Fortuny a napsala mi, že jsem podvodník a nic mi nevyplatí. Fungovalo to tak, že za registraci k Fortuně jsem dával členství zdarma. Tudíž se nemohlo jednat o žádný podvod. Účet mi blokli a to bylo vše. Moje provize tam sahá do několika stovek tisíc a nebyla mi vyplacena. Pokud se rozhodnete s Fortunou spolupracovat, neregistrujte se jen tak do partnerského programu bez smlouvy. Já jsem této značce věřil, ale platit se jim moc nechce. Nedalo se ani na nikoho dovolat, všichni se pouze odvolávali na paní, která měla svůj post necelé dva měsíce. Je to amatérské jednaní a od té doby už nevěřím nikomu. 

 Kolik Vojtovo Sázení vydělalo? Jednu chvíli o tomto webu mluvila celá republika. 
Vojtovo Sázení mi zajistilo, že už nemusím chodit do práce.

 Jaké máš plány do budoucna?
Nyní se zaměřuji na zahraniční investiční trh. V ČR už se do ničeho moc pouštět nechci. Ale jenom kvůli tomu, jací Češi jsou.

Rozhovor připravil web verifikace.com

Zpět na přehled článků

  kde můžeš sázet na sport