Zatímco ještě před pár týdny byl Miloš Zeman jednoznačným favoritem českých prezidentských voleb, které se budou konat v lednu příštího roku, události z poslední doby začaly kandidáty vyrovnávat. Především Jiří Drahoš se na obhajující hlavu státu začal dotahovat, což se odrazilo i na kurzech sázkových kanceláří.

Tisportu a Chance si na Zemana momentálně vsadíte v kurzu 2,2:1, Drahoš je pozadu o pouhé dvě desetiny. U Fortuny je rozdíl o další dvě desetiny větší (2,1 - 2,5). Michal Horáček je už poněkud pozadu, v jeho případě se kurzové hodnoty drží okolo čísla 5."V očích bookmakerů se situace favoritů na funkci prezidenta v posledních týdnech poměrně vyrovnala. Stávajícímu prezidentovi patrně neprospěla vládní aféra, stejně tak se na jeho preferencích mohly podepsat spekulace kolem jeho zdravotního stavu související s návštěvou Číny," shrnul důvody změn mluvčí Fortuny Petr Šrain. Zeman se původně, po zveřejnění obhajoby mandátu, držel okolo hranice 1,6:1.Tisport zatím přijal prezidentské sázky za zhruba pět milionů korun, Fortuna za čtyři miliony a Chance za 850.000 Kč. Podíl dalších firem je malý, přesto se dá předpokládat, že náběry všech firem už dohromady překročily hranici 10 milionů. Na minulé volby hlavy státu lidé prosázeli asi 50 milionů, tohle číslo by podle předpokladů mělo na přelomu roku rozhodně padnout.

U Tisportu a Chance si na Zemana momentálně vsadíte v kurzu 2,2:1, Drahoš je pozadu o pouhé dvě desetiny. U Fortuny je rozdíl o další dvě desetiny větší (2,1 - 2,5). Michal Horáček je už poněkud pozadu, v jeho případě se kurzové hodnoty drží okolo čísla 5.

"V očích bookmakerů se situace favoritů na funkci prezidenta v posledních týdnech poměrně vyrovnala. Stávajícímu prezidentovi patrně neprospěla vládní aféra, stejně tak se na jeho preferencích mohly podepsat spekulace kolem jeho zdravotního stavu související s návštěvou Číny," shrnul důvody změn mluvčí Fortuny Petr Šrain. Zeman se původně, po zveřejnění obhajoby mandátu, držel okolo hranice 1,6:1.

Tisport zatím přijal prezidentské sázky za zhruba pět milionů korun, Fortuna za čtyři miliony a Chance za 850.000 Kč. Podíl dalších firem je malý, přesto se dá předpokládat, že náběry všech firem už dohromady překročily hranici 10 milionů. Na minulé volby hlavy státu lidé prosázeli asi 50 milionů, tohle číslo by podle předpokladů mělo na přelomu roku rozhodně padnout.

Zpět na přehled článků

  kde můžeš sázet na sport